אילו להקות יגיעו ואילו להקות לא יגיעו בקיץ? – כתבה

SONY DSCעכשיו אולי יש שלג וקר כל כך שכבר בלתי אפשרי לנגן בגיטרה, אבל אל תטעו הקיץ מגיע ואיתו גם ההופעות. לולה-פזולה היה אמור להיות אצלנו השנה(לאחר שנדחה שנה שעברה) וכצפוי זה לא יקרה, אבל האם זה אומר שפארק הירקון או גני התערוכה לא יערכו להקות ענק שיצאו לטורים? את זה עוד נראה.

שוק ההופעות הבינלאומיות שב בחצי שנה האחרונה לאחר נפילה משמעותית בתחילת העשור ולצערם של חברות ההפקה זה נפל בדיוק על מבצע 'צוק איתן' שהוביל לביטולם של אומנים פופולאריים הבקסטריט בויז לצד מגהדת' שהביטול שלהם השפיל מאוד את דייב מאסטיין.
ברגעים אלו כנראה שחברות ההפקה עובדות מאחורי הקלעים בנוגע להבאת להקות ארצה וחברות ההפקה הקטנות יותר הספיקו להכריז על כמה להקות רשמית.
בשביל לעזור קצת לחברות ההפקה וגם בשביל לתת לקהל משהו לצפות או לא לצפות לו, קבלו כמה להקות שניתחנו אם יש מצב שיגיעו או שאין מצב שיגיעו לישראל.

להקות מודרניות של אלטרנטיב וקור

slipiSlipknot
למה כן?- בסיבוב ההופעות של All Hope Is Gone הצהירו סליפנוט שהינם מגיעים לישראל להופעה בגני התערוכה, דבר שבוטל מספר ימים לפני המועד. התירוץ היה מוזר ביותר ומאוד מתחמק ונשען על 'בעיות אישיות?', בעוד ששאר התאריכים בטור נשארו כרגיל. עם זאת, הפקת האירוע סיפרה שנמכרו אלפי כרטיסים במוקדמות של ההופעה, נראה שאם ההופעה הייתה מתקיימת זה היה רווח כלכלי גדול. קורי טיילור בעצמו אמר שהוא מקווה לקבוע מחדש הופעה בישראל והם ינסו שזה יהיה בסוף הטור הזה(זה לא היה).
למה לא?- מפני שבעוד שסליפנוט הולכים וגדלים ונהיים יקרים יותר מרגע לרגע, קהל הקור בארץ הולך ומתעצל. המחווה המושקעת ביותר לסליפנוט אמרה את שלה, קהל הקור בארץ האומנם לא מצטמצם אבל כנראה שיעדיף לשמור את הכסף בשביל לקנות את (Sic(ness או לראות את ההופעות ביוטיוב.
סליפנוט גם כרגע בשיאם, נראה שהם יעדיפו את קהל באצטדיונים ובפסטיבלים על הקהל המפונק בישראל.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מקסימום- 10,000.
מינימום(בצער רב)- 5,000
סיכום- יש ללהקה קהל בארץ אבל הוא עצלן ואני אכן מאשים שאני אומר שבזכותו אין הרבה סיכויים שהלהקה תגיע לכאן בזמן הקרוב, בטח לא בקיץ.

Sevenfold2Avenged Sevenfold
למה כן?- המעריצים של אוונג'ד סבנפולד הם המעריצים המדהימים ביותר שיש ללהקת מטאל בישראל וגם הכי נאמן. זה לא הקהל המייבש של סליפנוט, זה קהל שמפוצץ את הבארבי ב2 הופעות מחווה וזה קהל שיפיץ עשרות סרטונים מרגשים להבאת הלהקה ומי יודע כמה מפגשי מעריצים שמפוצצים באנשים. זו ללא ספק אחת הלהקות המוערצות ושהכי רוצים שתגיע לישראל.
כל חברת הפקה רצה להביא אותם לישראל וכל רוקיסט שאוהד את הז'אנר רוצה אותם כאן.
למה לא?- המוני חברות הפקה ניסו להביא את הלהקה לישראל. את האמת שהסיבה ללמה הם לא מגיעים היא איננה מובנת, אבל הלהקה ממש לא מגלה כל התעניינות בארץ הזו. יש שמועות שמעידות על תמיכה פוליטית בפלסטיניים (שהתחזקה עם ההופעה שלהם באירן).
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- 11,000 איש.
מקסימום(ואני ממש לא מגזים כאן)- 23,000  איש.
לסיכום- באמת שזה לא מובן למה, אבל אלא אם איזו חברת הפקה תהמר ותיתן ללהקה סכום אסטרונומי, הלהקה לא תגיע לישראל. יכול להיות שבדומה לאוזי אוסבורן וגאנס אנד רוזס, גם הלהקה הזו תגיע לישראל אחרי שהשיא שלה מאחוריה ולא יהיה להם כבר מה לעשות חוץ מלהגיע לפה.
רוצים לעזור שזה יקרה? תצטרפו לדף הפייסבוק-
https://www.facebook.com/A7XIsrael?fref=ts

sysySystem Of A Down
למה כן?- קודם כל יש לזכור שהלהקה מתאחדת בפעם האלף וקובעת עוד תאריכים לסיבוב ההופעות שלה. גם כי המחווה לסיסטם הייתה האומנם לא כזו מושקעת אבל שברה שיא בתור אולי המחווה המצליחה ביותר שהייתה בארץ (אולי למעט פנטרה). הקהל של הלהקה הוא נאמן גם כן, נראה שכל מעריץ של הלהקה יגיע לראות אותם מופיעים.
למה לא?- כמו שאמרתי הלהקה רק מתאחדת ולכן לא בטוח שהיא תלך רחוק כל כך. אבל הדבר המשמעותי ביותר היה ההתבטאות המעצבנת של סרג' טנקיאן שתמך בעזה במהלך מבצע 'צוק איתן' וקרא לישראל להפסיק את הכיבוש.
כמות קהל שיגיע להופעה: מינימום- 9,000 איש.
מקסימום- 17,000 איש.
לסיכום- כמו סבנפולד, גם כאן חברות ההפקה יצטרכו להיות מאוד משכנעים בשביל לגרום לסרג' להניח את הפוליטיקה בצד. זה משהו שכן נעשה עם הפיקסיז אז זה אכן אפשרי אבל אם כי קלוש.
רוצים לעזור שזה יקרה? תצטרפו לדף הפייסבוק-
https://www.facebook.com/SystemToIsrael?fref=ts

nickiNickelback
למה כן?-
בדומה לשתי הלהקות האחרונות, גם לניקלבק יש המון מעריצים ובעיקר מעריצות בארץ. ניקלבק הם להקה שמשמיעים אותה ברדיו (במיוחד בתקופה שHero יצא וספיידרמן 2 היה שובר קופות) ושהרבה ילדים שומעים בבית ספר, הם בלי שום צל של ספק להקה מאוד מוערצת.
למה לא?- האמת שאין ממש סיבות ללמה לא. יכול להיות שזה בגלל שהקהל לא ממש מראה את עצמו וממש לא פותח קבוצות בפייסבוק או דבר דומה. זה גורם לחברות ההפקה לשכוח מניקלבק.
כמות קהל שיגיע להופעה: מינימום- 9,000 איש.
מקסימום-  15,000 איש.
לסיכום- האמת שהכול תלוי כאן בחברות ההפקה. לניקלבק אין בעיה מוגדרת עם ישראל ואין להם דעה ממשית לכל סוג של פוליטיקה, וגם יש להם קהל רב בארץ. ללהקה יש טור עולמי לקידום אלבומם החדש בזמן הקרוב, אם יבקשו ממנה יפה היא תוכל למלא את היכל נוקיה או את גני התערוכה.

Alter Bridge
alterbלמה כן?-
אז אחרי שסיסטם וסבנפולד שיעממו אותנו בפוליטיקה ואחרי שמעריצי סליפנוט הואשמו קשות, מגיע המפלצת הבאה ושמה אלטר ברידג'. אלטר ברידג' לא אוהבים את ישראל…..
הם מתים על ישראל. הם שיתפו פעולה עם המחווה בארץ ולא משנה כמה עלובה היא הייתה. הם שוב ושוב התרגשו כששמעו על הקהל בארץ והביאו שוב ושוב עניין בלבוא לארץ ולכבוש אותה.
למה לא?- יש קהל ללהקה בישראל, קהל נאמן בטירוף, והוא גדול, אבל לא עד כדי כך גדול. כמו בניקלבק, גם כאן הכול אבל הכול תלוי בחברת ההפקה ואם הם ישימו אלפי דולרים על 1400 לייקים שנאספו ב3 שנים וגם על הופעת מחווה שסחפה בערך 400-500 איש (למרות שכאן אפשר להאשים את היחצון בעיקר). יש קהל בארץ והוא נאמן ומצליח להשיג את תשומת הלב של הלהקה, אבל כשמדובר בתוצאות הסופיות של מספרים, אין הרבה תוצאות. עם זאת, הקהל של אוונג'ד סבנפולד וסיסטם אוף א דאון קיבל מספרים ועדיין לא משך את הלהקה, זה משהו שיש לקהל של אלטר ברידג'.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- 4,000 איש.
מקסימום- 10,000 איש.
לסיכום-
אם הקהל של הלהקה יראה נוכחות מרשימה יותר ויעשה מחוות קצת יותר מושקעות מלהביא חבורה אנונימית, הוא ימשוך את תשומת הלב של המפיקים וישנו סיכוי להביא את הלהקה אפילו כבר בטור הבא.

להקות רוק

muMuse
למה כן?-
מיוז הם בשיאם כרגע, עובדים על תאריכים לטור עולמי חדש וזה זמן מעולה לתפוס אותם להופעה. ישנו קהל ללהקה ומה שמוזר זה שחלקו אפילו לא מכיר את שמם אלא את כמה מהשירים שלהם. בדומה לרד הוט צ'ילי פפרז, גם למיוז יש הזדמנות לסחוף אנשים ולהגיע לקהל חדש בזכות ההופעה. כמו שאמרתי הם גם להקה בשיאה, שוב כמו רד הוט צ'ילי פפרז, שזה דבר שתמיד יסחוף אנשים.
למה לא?- מיוז הם להקת אצטדיונים מאוד יקרה בעיקר מבחינת במה וצרכים ליצירת שואו מדהים. הבמה שלהם היא מפלצתית ואפילו גדולה מדי בשביל הירקון, נראה שאם הם יהיו כאן אז או שהם יקטינו את הבמה או שילכו ישר לאצטדיון רמת גן. נראה שיש ללהקה סיכוי להביא קהל, אבל האם חברות ההפקה יתנו את ההימור שלהם? ואם ברצונם שזה יהיה דומה לרד הוט צ'ילי פפרז זה חייב להיות גרנדיוזי עם יחצנים סוף הדרך ושלטי חוצות. אם הרבה קהל יגיע זה יהיה בעיקר בגלל להגיד 'אנחנו היינו אצל מיוז וזה היה היום הכי טוב בחיים שלנו', לא בגלל שהם מעריצים. להופעה שלהם יש סיכוי או להצליח בגדול או להפסיד בענק.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- 16,000 איש.
מקסימום- 30,000 איש.
לסיכום- יש למיוז סיכוי לעשות את מה שרד הוט צ'ילי פפרז עשו, אבל האם חברות ההפקה ייקחו את הסיכוי? נחכה ונראה.
רוצים שזה יקרה? תצטרפו לדף הפייסבוק-
https://www.facebook.com/BringMUSEtoIsrael?fref=ts

kissmKiss
למה כן?- בגלל חיים ויץ, מי? טוב נו אתם בטח מכירים אותו יותר בתור ג'ין סימונס, הבסיסט והזמר היהודי והישראלי לשעבר המיתולוגי של הלהקה. סימונס והלשון שלו ביקרו המון בישראל, אבל אף פעם לא להופעה.
למה לא?- קיס הם להקה מאוד יקרה, אבל כשאני אומר יקרה אני מתכוון בעיקר לתפאורה. בדומה למיוז וסליפנוט, גם קיס זקוקים לשואו מושקע וגרנדיוזי. אבל כל זאת לעומת הקהל הקטן שלהם בארץ, נראה שאין ממש סיכוי להביא רווח גדול מהופעה שלהם.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- 8,000 איש.
מקסימום- 14,000 איש.
לסיכום- יכול להיות שסימונס יתעקש לתת הופעה בשביל השורשים היהודים שלו, אבל זה רק אם הוא יתעקש מאוד. בנוסף, בדומה להרבה להקות אולדסקול שאין להם סיכוי בארץ יכול להיות שהמפיק מעריץ את הלהקה וייתן להם סיכוי להופיע כאן.

Green-Day-live-93951999684Green Day
למה כן?- אם חברות ההפקה רוצות את גרין דיי בישראל עליהם לסגור את הכתבה עכשיו ולהתחיל לטלפן לסוכנים של הלהקה. לגרין דיי יש כל כך הרבה מעריצים בישראל שהיא הוזכרה בסדרות טלוויזיה ומדיות נוספות יותר מכל להקה אחרת. עם זאת, הקהל של הלהקה הוא ממש לא נאמן ואהבתו ללהקה נובעת בעיקר מהפופולאריות של גרין דיי ומכל הוויב שהלהקה הציגה עם עלייתם של American Idiot ו21 Century Breakdown. בנוסף, בשביל להקה כל כך מפורסמת, גרין דיי מאוד זולים. אולי הם ייקחו קצת על האפקטים וכו', אבל אם פסטיבל רידינג השיג אותם, זו לא בעיה להביא אותם לישראל.
למה לא?- כמו שהתחלתי לומר, הקהל של הלהקה אוהב את הלהקה גם בגלל המוזיקה הגאונית שלה, אבל בעיקר עקב הוויב והפרסום שהלהקה מפציצה בו. אבל בעוד כמה שנים הפופולאריות של הלהקה תרד לצערנו וכחצי מהקהל שלה לפחות יעזוב אותה. אם גרין דיי אי פעם יגיעו לישראל זה חייב אבל פשוט חייב לקרות בשנתיים הקרובות.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- 10,000 איש.
מקסימום- 19,000 איש.
לסיכום- לגרין דיי יש קהל בארץ והיא יכולה להופיע כאן אבל אם זה לא יקרה בשנתיים הקרובות זה כבר עדיף שלא יקרה בכלל.

ו..הרגע שכולו חיכיתם לו.. טה טהדה דה דה טה דה דה דה ט הטה ט הטה..
דייב גרהול וחבריו ב-

Foo Fighters
למה כן?- כן, מי לא אוהב את פו פייטרס? להקת הרוק המצליחה והיקרה ביותר שיש כיום. יש להם כל כך הרבה קהל שכבר אפשר לטעות ולחשוב שזו להקת פופ, כל כך הרבה שHBO החליטו לעשות סדרה עליהם שזה משהו שלא קרה לשום להקה עם גיטרות מאז 'משפחת אוסבורן' של ערוץ E!. דף הפייסבוק שלהם מדבר בעד עצמו בכמות הקהל, אין ספק שקהל הוא לא הבעיה כאן.
למה לא?- תגידו מה הבעיה שלכם מפיקים?! יש קהל יש נעליים אז מה הבעיה?!. ובכן לפני שנקפוץ למסקנות, אני יכול להבין את חברות ההפקה, פו פייטרס הם הלהקה הכי יקרה בשוק כיום. כל כך יקרים שפסטיבל רידינג היה צריך להקריב את כל הליין אפ ולהביא להקות פחות מצליחות בשביל לכסות את ההוצאות של הפו פייטרס.
נשאלת השאלה האם זה באמת שווה 500,000 דולר?
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- ,00010 איש.
מקסימום- 30,000 איש.
לסיכום- גם כאן הכול תלוי בהימור של חברות הפקה. ישנם המוני מעריצים מדהימים לפו פייטרס אבל רק חברות הפקה עם תקציב עצום יוכלו לקבוע אם תהיה הופעה.
רוצים שזה יקרה? תצטרפו לדף הפייסבוק-
https://www.facebook.com/FooFightersIsrael?fref=ts

להקות מטאל

rock-in-rio-iron-maiden-1801Iron Maiden
למה כן?-
כי כל מטאליסט ישראלי אמיתי מעריץ את איירון מיידן. את הלהקה אוהבים ילדים בני 10 ואנשים בני 50+, הם להקה שיש לה קהל. מאז סיבוב ההופעות הישראלי שהלהקה עשתה פעם הקהל הוכפל פי כמה יותר. לפחות חצי מהקהל הישראלי במטאל הינו מעריץ גדול של איירון מיידן, לכן קיים קהל.
למה לא?- כמה שהקהל גדול, ההוצאות של הלהקה גדולות יותר. איירון מיידן הם עוד יותר יקרים מקיס והסכום שהם מבקשים כמעט ושווה לסכום שפו פייטרס מבקשים. בנוסף, ברוס דיקנסון ברגעים אלו דואג יותר לבריאות שלו עם התאוששות ממחלת הסרטן שתקפה אותו. הלהקה ביטלה כל אפשרות להופעה עד חודש מאי ורוב הסיכויים שגם אחרי כן ייקח קצת זמן עד שיקבעו עוד הופעות. השנה לא נראה את איירון מיידן בשום מקום מלבד בריטניה ואולי אולי ארצות הברית.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- 10,000 איש.
מקסימום- 25,000 איש.
לסיכום- הסיכויים לראות את איירון מיידן אינם גדולים ומאוד דומים לסיכויים של הפו פייטרס. הסיכוי היחיד לגרום לזה לקרות הוא לאחד את כל סצנת המטאל למטרה זו.
רוצים שזה יקרה? תצטרפו לדף הפייסבוק-
https://www.facebook.com/BringIronMaiden2Israel?fref=ts

slaySlayer
למה כן?- אם אוונג'ד סבנפולד היא מלכת הקור מבחינת הקהל, אז סלייר הם מלכי הט'ראש ואחת הלהקות המוערצות ביותר בקרב הקהל הישראלי במטאל. אין להקה ישראלית שלא עשתה קאבר לRaining Blood או לSouth Of Heaven ולא זכתה למלוא תשומת הלב של 100% מהקהל.
המספרים מדברים, ואם דייב לומברדו לבדו הצליח למלא את הבארבי עד אפס מקום,אז סלייר במלואם יעשו עוד הרבה יותר.
למה לא?- קודם כל, אני ממש לא הולך להתייחס לAngel Of Death או לכל התייחסות לשמועות המטופשות שסלייר תומכים בנאציזם.
הדבר שמאוד מעצבן בסלייר של היום, הוא שהלהקה האומנם לא משתנה כל כך מוזיקלית כמו מטאליקה אבל היא ממש נהפכה למכונת כסף מעצבנת שככל הנראה תדרוש הרבה יותר כסף על הופעה בישראל ותעשה הרבה יותר בעיות ממה שמגהדת' עשו.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- ,0005 איש.
מקסימום- 20,000 איש.
לסיכום- עם כל הבעיתיות שלהם, סלייר יוכלו בלי שום צל של ספק למלא את גני התערוכה לפחות.
חברות הפקה גדולות כנראה כבר למדו ממה שקרה עם אנת'רקס אז הם כבר יוותרו, אבל אם הצליחו חברות טיפה יותר קטנות להביא את מגהדת' וביוהאזרד, ככל הנראה שהם יוכלו לנצח את הבעיות של סלייר ולהביא אותם ארצה. הכול יכול רק להשתלם להם.

inflamesIn Flames
למה כן?-
קודם כל In Flames זו להקה ששוב ושוב סיפרה שהיא מאוד הייתה רוצה להופיע בישראל. אין פליימס היא כמו הרבה להקות שבדיות כגון Sabaton וDark Tranquility שפועלות בניגוד לתקשורת השבדית ובעדינו. בנוסף, בסיס המעריצים של הדת' מטאל המלודי בארץ גדל משמעותית בזמן האחרון. נראה שיש לIn Flames את מה שצריך בשביל לבוא לכאן בטור האירופאי הקיצי הקרוב.
למה לא?- בפעם המאה מיליון האצבע מופנית כלפי חברות ההפקה שחוששות ובצדק. הופעתה האחרונה של Dark Tranquility הייתה כישלון ועל אף שיש קהל לז'אנר בארץ הוא לא בדיוק מראה את עצמו בדרך זו או אחרת. עם זאת, ישנם מספר מפיקים אמיצים בארץ שבדרך כלל זה עוזר להם להביא להקות לרידינג וכדומה. הקהל שאוהד את הז'אנר הזה הוא טוב, אבל מאוד הפכפך, קשה ממש לדעת אם הוא יגיד משהו על המחיר, יש בגרות ביום הזה או פשוט יתעצל.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- 005 איש.
מקסימום- 1000 איש.
לסיכום- במידה ויקום מפיק אמיץ שיהיה מוכן להסתכן, יש סיכוי להופעה של הלהקה בארץ. אין שום סיבה אחרת.

sepulturSepultura
למה כן?-
בוא נגיד את זה ככה- ספולטורה הינה אגדה, כל אחד מבין ויודע את זה. אפילו כשהם עם הרכב חדש יותר, נראה שיש אנשים שיגיעו להם. אפשר היה לראות את זה באוזפסט שבו הופיע מקס קאלוורה עם סופלי, הופעה שסחפה הרבה יותר מעריצי ספולטורה וסופליי מאשר מעריצי קורן ואולי גם כמעט באופן דומה לשל אוזי. על יחסיהם עם הישראלים יכולים Hammercult להוכיח. להקה ישראלית לגמרי שהופיע עם המפלצת הברזילאית במהלך 2 טורים כשבאחרון הייתה להקת הפתיחה הראשית של ספולטורה. כל זאת על רקע יחסים מצוינים עם ישראל והרבה התוודעויות של הלהקה שמאוד רוצה להופיע כאן.
למה לא?- מודים ומתוודים, זה באמת לא מובן. יכול להיות שבדומה למספר להקות שהיו כאן, הקהל לא מראה מספיק נוכחות, אבל הוא כן מראה הרבה יותר נוכחות מאשר הקהל של Behemoth או Manowar ובטח יותר משל Dark Tranquility. בהחלט מוזר שספולטורה עדיין לא הגיעו לישראל למרות הרצון של כל הצדדים.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- 008 איש.
מקסימום- 4,000 איש.
לסיכום- לפי הנתונים שלנו, יש הרבה סיבות להביא את הלהקה לישראל.

at-the-gatesAt The Gates
למה כן?-
ושוב פעם שבדים עם דת' מטאל מלודי. אחת החולצות שאני אישית הכי הרבה ראיתי במופעי מטאל האחרונים היא של At The Gates ובעיקר הקהל הצעיר מדבר עליה בלי הפסקה בכל מקום. ללהקה גם אין בדיוק דעה פוליטית מוגדרת לגבי ישראל אבל נראה שכמו להקות רבות אין לה בעיה איתנו. תוסיפו לזה את העובדה שעכשיו הם נמצאים בטור תקבלו אפשרות להופעה בישראל.
למה לא?- בדיוק כמו שאמרנו בIn Flames, הקהל בז'אנר הזה הינו הפכפך וקשה לומר כמה שהוא יגיע ישירות להופעה או יתעצל. צריך אומץ בשביל זה, צריך להמר על הקהל ואם יקום מפיק אמיץ כזה תהיה בטוח הופעה של הלהקה בישראל.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- 005 איש.
מקסימום- 1500 איש.
לסיכום- יש יותר סיכויים לקבל את At The Gates מאשר In Flames, אבל בשתיהן זה אותו הקהל, אותם החסרונות וכמעט אותם היתרונות.

blacksBlack Sabbath
למה כן?- ברור שכן, הלהקה שיצרה את האבי מטאל הינה להקה שהייתה צריכה להגיע לכאן כבר ממזמן. מה אוזי אוסבורן הגיב על למה הוא הגיע לישראל עד 2010 "הייתי שיכור כל השנים".
אז אוסבורן וחבריו כבר נגמלו ואוזי כבר הספיק להתלהב מהקהל הישראלי באוזפסט ולספר כבר בהופעה שהוא מבטיח לחזור. אוזי לא יכול לחזור בעצמו כבר בגלל מחויבותו ללהקה, אז לכן אם הוא יקיים את הבטחתו זו תהיה אך ורק עם סאבת', למרות שאני אישית הייתי מעדיף את אוזי לבד.
למה לא?- ובכן, אוזפסט היה מגניב והוא מכר כרטיסים, אבל לא יותר מדי כרטיסים. קהל המטאל קצת אכזב את שוקי וייס וחבריו עם אנת'רקס וכמובן אוזפסט מבחינת מכירה, ואם להיות ריאליים רק חברות ההפקה המאוכזבות יכולות להביא להקה בסדר גודל כזה.
כמות הקהל שיגיע להופעה: מינימום- 8,000 איש.
מקסימום- 14,000 איש.
לסיכום- ובכן למרות הסיבות הרעות, נראה שיכול להיות שחברות ההפקה הגדולות ייתנו עוד צ'אנס לקהל המטאל עם הלהקה שיצרה אותו. אכן יש למעריצי בלאק סאבת' מה לחכות לקראת הטורים הבאים

לסיכום של סיכום-
ראשית, המחקר לכתבה מתבסס על עובדות ועל מתמטיקה, כמובן שהתהליך של הבאת להקות איננו טכני כפי שהוא מוצג אצלנו ומתבצע לפי הרגשות של המפיקים והאומנים.
לצערנו אצל רוב הלהקות המספרים לרעתנו, לא נראה ממש שהקיץ יהיה מלא בכל הלהקות הרוק הגדולות ביותר.

קהל הלהקות המודרניות כגון פו פייטרס וסליפנוט יכול לקנות כרטיס לרוק אימ פארק כי הסיכויים שהם יבואו לכאן קלושים. לרוב  זה לא בגלל הקהל(מלבד המקרה של סליפנוט) אלא בגלל המחיר הגדול שלהקות בשיא דרכם לוקחות. אם אתם מרגישים שאתם חייבים לראות אותם, אני שוב מדגיש שההמלצה שלי היא ללכת לאחת ההופעות שלהם בחול
קהל הלהקות הקלאסיות בחלקו יצטרך לרוב להישאר בבית הקיץ הזה, למרות שבלאק סאבת' היא אופציה אפשרית. נראה שבדומה ללהקות המודרניות, גם הלהקות הקלאסיות יקרות מדי.

המנצח הגדול בכתבה הזו הוא קהל המטאל, הוא יכול להתחיל במסע ניסויי שכנוע לכל מיני חברות הפקה כי יש להם הוכחות ללמה צריך להביא את ספולטורה וIn Flames. אין ספק שהוא הרוויח את זה בזכות הנוכחות היפה שלו בהופעות המטאל שכן היו מושקעות שהתקיימו בשנה האחרונה.

לעומת זאת קהל הקור הוא המפסיד הגדול בכתבה הזו, נראה שבשנתיים האחרונות הז'אנר ירד בצורה משמעותית בארץ והוא הרוויח את זה אודות לביטולי ההופעות שהתקיימו באמצע 2013. ביטולים אלו היו עקב מחסור ענקי בקניית כרטיסים, דבר שגרם לכל מפיק לרדת ישר מהז'אנר לאלתר. ככל הנראה שמעריצי הז'אנר יסתפקו במסיבות זולות שיארגנו די ג'יים חובבים.
לקהל האלטרנטיב של ניקלבק ואלטר ברידג' יש פוטנציאל מאוד גדול להביא את הלהקות האהובות שלהם, אבל הם יצטרכו קצת יותר להתאמץ וקצת ללמוד מקהל המטאל או מקהל הקור כשהיה בשיאו.

לסיכום של סיכום של סיכום, אני מקווה שאני לא מדכא אתכם יותר מדי, קנו כרטיס קחו חופשה בקיץ לפריז,לרומא,לברלין או לשיקגו. כי אם דחוף לכם לראות להקות כמו סליפנוט או קיס, זה ייקח לפחות כמה שנים עד שהם יבואו לכאן.

קטגוריות: כתבות מיוחדות | תגים: , , , , , , , , , , , , , , , , | השארת תגובה

ניווט ברשומות

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Adventure Journal של Contexture International

%d בלוגרים אהבו את זה: