נא להכיר- Purgatorium

1598462_10200639391500908_1453497259_n

Purgatorium הינם להקת דת'\ברוטאל מטאל אשר מגיעה אלינו הישר מן חיפה. הלהקה החלה את דרכה לפני כשנתיים ומאז החלו רק לגדול ולגדול. במהלך הזמן הלהקה הצטרפה אל בית הספר למוזיקה של הביט והחלה להופיע באחד המקומות הנחשקים בצפון.

לאחרונה יצא להם שיר אשר נקרא Asphyxia Of The Society שכמו שהלהקה מעידה על סגנונה, הוא באמת משלב דת' מטאל ביחד עם ברוטאל מטאל. השיר יכנס אל האי-פי החדש אשר הופק ע"י רלף הובר מלהקת Stand Still שיצא בקרוב. הלהקה כוללת את אנדרו אבקשין(סולן), שרון אוליצקי(מתופף ,מיכאל קושיץ(גיטריסט) וגם דויד טריגר(בסיסט) ודויד אמירמוב(גיטריסט) שהגיעו אלינו לריאיון.

(מרואיינים: דויד טריגר,דויד אמירמוב)
(מראיין: מתן Shouter יניב)

שלום לכם,
מה קורה אתכם בלהקה בימים אלו?

דויד טריגר: אנו נמצאים על סף ההוצאה של הEP הראשון שיכלול חמישה שירים, בינהם הסינגל שיצא לפני כשבועיים לאור ותפס תאוצה בקהילת המטאליסטים בארץ. ברגע שיהיה תאריך סופי ליציאתו של הEP נכריז גם על הופעת השקה לכבודו.
בגלל הצבא כרגע קשה להתארגן גם לכתיבה של חומר חדש וגם להקלטות של הקיים, אך למרות זאת הלהקה ממשיכה בפעילותה.

יצא לכם לאחרונה סינגל בכורה, תספרו לי למה בחרתם אותו כסינגל ראשון?

דויד אמירמוב: בחרנו אותו כטעימה מהאלבום שלנו.הוא טעימה קטנה מהסיגנון שלנו. הוא הקצר ביותר באלבום אך הוא כולל הרבה מהאלמנטים שאנו רוצים להציג.רצינו שיר קצר וקליט להתחלה שיוגש בצורה הכי ישירה וקלה למאזינים הראשונים שלנו. השיר כבד, מהיר, שובר ואפילו עם נגיעות מלודיות .

1608590_10200639355380005_210469247_n

דויד אמירמוב – Purgatorium

יוצא לכם באמת בקרוב אי-פי תספרו לי קצת עליו.

דויד אמירמוב: האיפי כולל חמישה שירים ואורכו הוא כ-25 דקות. השירים כולם באותו סגנון: דת' מטאל גרובי, עם אותו בסיס סיגנון כתיבה שלנו. למרות זאת הם נשמעים שונה זה מזה, מכיוון שהאיפי נכתב במהלך שנתיים של פעילות שלנו, כאשר תחילה מצאנו סגנון ייחודי משלנו. היינו מעט לא מאוזנים אך זה רק הוסיף ויצר איפי עם 5 שירים עם בסיס זהה אך שירים שנשמעים גם דומה וגם שונה אחד מהשני , חלק יותר בסיגנון אולד סקול דת' מטאל וחלק יותר דת' מטאל בסיגנון המודרני של הז'אנר .

יש שיר שאתם אוהבים ויכולים לציין במיוחד מתוך האי פי הקרוב?

דויד טריגר: כן, שיר הנושא של האלבום (לא הסינגל) הולך לפתוח חזית חדשה בסגנון הדת' מטאל, בה כל אחד מחברי הלהקה ובפרט הסולן נתנו רעיונות שונים לגמריי שהתחברו להיות השיר ההכי בולט ועוצמתי באלבום. קשה יהיה לתאר את שיוכו של השיר הזה לסגנון או כיוון כלשהו, אך אנו יכולים להבטיח דבר אחד- זה יפתיע, ויפתיע לטובה.

דויד אמירמוב: לא רוצה להרוס את ההפתעה , אני יכול רק לומר ששיר הנושא הוא חידוש שלנו לסיגנון הדת' מטאל עם מקצבים מיוחדים שחיברנו יחד כלהקה , מקצבים שבורים הנותנים סיגנון יחודי משלנו לשיר , יש למה לצפות.

יצא לכם לא מעט להופיע במועדון הביט בחיפה ובואו נודה בזה, זה מועדון הרבה להקות היו רוצים להופיע בו, אז ההופעות שם השפיעו עליכם באיזה שהוא מקום?

דויד טריגר: הביט נתן לנו את הבמה להביא אליה את הקהל שלנו , לעלות עליה עם פרי היצירה שלנו, ולחוות ביחד את מה שלא היה כאן כבר הרבה מאוד שנים – אולד סקול דת' מטאל. הלהקה שלנו שברה שיא בקהל שהביאה מבין להקות הנוער שהופיעו במועדון עד אז, ואנו מאמינים שכשתינתן לנו ההזדמנות – נוכל לעשות זאת על עוד במות ברחבי הארץ.

באי. פי אתם עבדתם עם רלף הובר מלהקת Stand Still,איך הייתה העבודה איתו?

דויד אמירמוב: ראלף הוא אחד האנשים הכי מקצועיים שאפשר לעבוד איתם. מעבר לזה שתמיד כיף להקליט אצלו , האווירה תמיד נוחה וטובה , והכי חשוב , תוצר הסאונד יוצא הכי איכותי ומקצועי שיש . הייתי ממליץ להרבה לאנשים לבוא ולהקליט אצלו , גם להקות מטאל , וגם לא. הוא עזר לנו בהקלטות להביא רעיונות נוספים וסאונד ייחודי יותר ללהקה , בנוסף בעזרת הידע הרחב שלו בתופים יכולנו למצוא את הסאונד הטוב ביותר והמיוחד לנו.

1533147_10200639355860017_1820115865_n

דויד טריגר – Purgatorium

רציתי לשאול אתכם באמת איך הולך תהליך כתיבת שיר בלהקה?

דויד טריגר: הבסיס לשיר בדרך כלל מתחיל בדוד (הגיטריסט) , הוא זה שמביא ריפים – בדרך כלל במבנה של שיר – ואיתם מתחילים לעבוד. לאחר שכל אחד תורם את חלקו ואת רעיונותיו לשיר, מתחילים בתהליך העבודה עם המפיק. אנו עובדים עם גל שוסטר – פרודוסר בביט, קלידן להקת Azazel  לשעבר, בעל נסיון רב בעבודה בסביבת המטאל. משם מלטשים את השיר ומוסיפים לו נגיעות אחרונות. לא פעם קרה שהחלטנו למחוק שיר שלם כי לא הבאנו אותו לשלמותו, או כי הרגשנו שאין הוא מבטא אותנו כלהקת דת'.

כמו שאמרתם אתם קיימים כבר שנתיים, איך השנתיים האלו משפיעים לכם על המשך הדרך?

דויד אמירמוב: התחלנו לנגן כלהקה בחדר חזרות קטן , התחלנו מלנגן כהרכב פחות בטעם הרציני ויותר כלנגן כלהקה בשביל הכיף שלנו . עם הזמן התחלנו לעבוד על שירים מקוריים שלנו ולקחנו את עסק הלהקה למקום יותר רציני. היה לנו גם שינוי בהרכב באותה תקופה , התחלנו מסגנון יותר מלודי ורצינו לעבור לסגנון כבד יותר וגרובי יותר מאשר מלודי. היה איתנו גיטריסט שעזב אותנו בגלל שינוי הסיגנון , זה היה בערך כשהיינו חצי שנה יחד. מאותו רגע שצירפנו אלינו גיטריסט חדש , את מיכאל קושיץ ומהרגע ששינו את הסיגנון , התחלנו לעבוד רציני על כתיבת איפי ועל הופעות , התחברנו כלהקה , נכנסו לפרוייקט בית ספר למוזיקה של ביט עם מפיק . במשך שנה וחצי עסקנו בכתיבה , בהופעות בביט , בחברות של הלהקה עד לרגע הזה , ששלושה מאיתנו (המתופף , הסולן ואני) הולכים לצבא ופיעילות הלהקה תקטן ולכן זה הרגע שאנחנו מוציאים אחרי שנתיים שחיכינו לזה , איפי שיכלול את כל מה שעברנו , ויש באיפי הזה את כל העבודה הקשה שלנו בשנתיים האלו , כל השקעה שלנו שווה את האיפי הזה ואנחנו מקווים שהאיפי הזה ייצג בכבוד את כל העבודה שעשינו ואת כל מה שעברנו.

דויד ודויד תודה רבה לכם ויש לכם אחלה של להקה ואני מאחל לכם המון הצלחה באי פי ובהמשך הדרך.
השאלה האחרונה שלנו היא בדיוק על המשך הדרך, רציתי לשאול אתכם- איפה אתם חושבים שתהיו ב5 שנים הבאות?

דויד אמירמוב: תודה לך מתן! מרווחי הגילאים של חברי הלהקה יוצרים מצב שב5 השנים ההבאות לפחות אחד מחברי הלהקה יהיה בצבא, לכן קשה מאוד להגיד היכן נהיה בעוד כמה שנים. כרגע, אנחנו כותבים הרבה מאוד חומר ומתכננים לחזור לשגרה חזרות שבועיות.
אנו מתכננים להמשיך ולהתפתח כאשר כל חברי הלהקה יכולים, ולהמשיך . לא נשאיר את הקהל רעב לזמן רב.

דברים ברשת:

Aphyxia Of The Society-
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zErf7Mq6yNw

עמוד הפייסבוק של הלהקה-
https://www.facebook.com/pages/Purgatorium/451243354954423?id=451243354954423&sk=info

1598302_10200639392420931_1537716721_n

קטגוריות: נא להכיר | תגים: , , | השארת תגובה

ניווט ברשומות

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Adventure Journal של Contexture International